Noclegi są usytuowane w bardzo dogodnym miejscu pod względem komunikacji. Wynika to z faktu iż na Jasną Górę oraz do centrum możemy dojechać omijając główne drogi wjazdowe do miasta. Podróż samochodem do centrum miasta trwa w zależności od pory dnia od 5-10min.
Zarówno do centrum jak i na Jasną Górę dotrzemy również komunikacją miejską. Przystanek autobusowy oddalony jest od kwater o 150m, a autobusy jeżdżą w odstępach 15min.
Kwatery znajdują się w Częstochowie na dzielnicy Lisiniec. Dzielnica Lisiniec jest zabudowana głównie przez domy jednorodzinne z racji czego panuje tu cisza i spokój.
Pokoje noclegowe mieszczą się właśnie w jednym z tych domków.
Sam domek oddalony jest o 3km od Klasztoru na Jasnej Górze, a 4km od centrum Częstochowy.
Możliwość zlecenia prasowania i prania. Darmowy internet Wi-Fi dostępny jest we wszystkich pomieszczeniach noclegowych oraz na zewnątrz budynku. Możliwość pobytu ze zwierzętami. Dla gości dostępny parking na terenie posesji.
Oferujemy Państwu 3 pokoje: kolorowy, zielony i fioletowy.
Zapraszamy Serdecznie!