Witam i zapraszam na wypoczynek w spokoju, z dala od zgiełku miasta i tłumu turystów.
W okolicy czysta i szeroka plaża w Lubiatowie, lasy, jeziora Choczewskie i Kopalińskie. Zachęcam do turystyki rowerowej lub spacerów z kijkami ( Nordic Walking ). Rodziny z dziećmi znajdą tu bezpieczeństwo i swobodę.
Dobry punkt wypadowy na plażę Łeby, Białogóry, Dębek oraz do Żarnowca (stary kościół i klasztor, splyw kajakowy do morza), Gniewina ( wieza widokowa,basen, silownia, masaze itp ) czy Trójmiasta.
Wlasciciele bezpiecznych psow moga wypoczywac tutaj przed i po wakacjach szkolnych.
Dla spragnionych spokoju, śpiewu ptaków i pięknej zieleni to miejsce jest idealne. Oferuję wypoczynek w kontakcie z naturą, bez medialnego jazgotu i tłumu turystów.
Samodzielny domek letniskowy i pokoje w domu gospodyni, pełne wyposażenie, ciepła woda, ogród, grill. Parking na ogrodzonej posesji.
Zapraszamy!