Zapraszamy Państwa do Hostelu Arena, pierwszego obiektu w Żaganiu, który za niewygórowaną cenę oferuje pokoje w standardzie hotelowym.
Kierując się hasłem „cena hostelu – jakość hotelu” stawiamy głównie na komfort pokoi prywatnych. Do Państwa dyspozycji oddajemy 33 miejsca noclegowe w nowych i wygodnych pokojach jedno, dwu, trzy i cztero osobowych, w tym pokój dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość „dostawki”, co zwiększa liczbę oferowanych miejsc do 40.
Pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki, pościel, ręczniki, bezpłatny dostęp do Internetu, a w niedługim czasie również TV SAT. Dodatkowo zapewniamy niestrzeżony parking dla aut osobowych i autobusów, pomoc w zorganizowaniu wycieczki po mieście z przewodnikiem, informację turystyczną i kulturalną.
Na terenie Kompleksu Arena Żagań, w odległości 100m znajdują się bar i restauracja, gdzie goście hostelu mogą zjeść pyszne, domowe posiłki. Na życzenie klientów istnieje możliwość podania śniadań w budynku hostelu, w formie szwedzkiego stołu.
Ponadto ze specjalnym 50% rabatem nasi goście mogą skorzystać z bogatej oferty Basenu Arena.