Domek.
Klimatyczny całoroczny domek drewniany położony w lesie tuż nad jeziorem Studzieniczno- Kłączno- Ryńskie. Do dyspozycji gości znajdują się sypialnia, pokój gościnny, pokój dziecięcy oraz salon z aneksem kuchennym i łazienka, zadaszony taras.Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób. Komfortowe warunki zapewnione będą dla 4 osób.
Domek jest kompleksowo wyposażony.
TV 42" + Cyfrowy Polsat (wykupiony pakiet meczów Euro 2016), radio z CD, kominek wolnostojący, łóżko podwójne, kanapa rozkładana 2x, kuchenka elektryczna, piekarnik, zmywarka, ekspres do kawy, naczynia.
Łazienka. Umywalka, prysznic, toaleta.
Obok domku znajduje się pomost przeznaczony dla gości i mini plac zabaw dla dzieci.
Otoczenie.
Otoczenie to piękne i czyste lasy oraz jeziora kaszubskie. Brak jakiegokolwiek przemysłu sprawia, że w okolicy jest niewiarygodna cisza, którą docenią turyści chcący odpocząć od zgiełku. Jezioro Studzieniczno- Kłączno- Ryńskie to jezioro rynnowe ma pow. 215,5 ha i głębokość do 32 m. Jezioro objęte jest strefą ciszy.
Atrakcje
W otoczeniu znajduje wypożyczalnia sprzętu pływającego (Gratis- projekt UE) oraz restauracja.
Do atrakcji można zaliczyć sieć ścieżek rowerowych, stadninę koni w miejscowości Osława Dąbrowa i Sominy, w mieście Bytów oddalonym o ok.10 km Zamek Krzyżacki z muzeum, Park Wodny Nimfa. Po jeziorze pływa w pełni elektryczny statek turystyczny.
Ochrona środowiska.
Domek zbudowany jest z ekologicznych materiałów głównie z drewna. Wyposażony jest w ekologiczny system ogrzewania, elektryczne grzejniki oraz kominek wolnostojący. Do podgrzewanie ciepłej wody służy 30 l ogrzewacz pojemnościowy. Domek nie posiada żadnych urządzeń zanieczyszczających powietrze i wodę. Zmywarka zapewnia drastyczne zmniejszenie zużycia czystej wody i energii elektrycznej. Zużytą wodę gromadzi się w szczelnym zbiorniku. Śmieci są sortowane zgodnie z obowiązującymi zasadami.
Zapraszamy!