Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** zachwyca historycznie stylizowanymi wnętrzami, które wprowadzają w to miejsce niesamowitą atmosferę, a nawiązanie do epoki napoleońskiej spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających Gości.
Hotel usytuowany jest na granicy Katowic i Chorzowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Śląskiego Parku Kultury i Wypoczynku. Stadion Śląski oddalony jest jedynie o 5 min pieszo. Centrum Katowic oraz autostrada A4 oddalone są jedynie o 5 minut. Hotel jest doskonałe skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską dzięki położeniu przy dwupasmowej trasie Katowice-Chorzów-Bytom-Gliwice, Drogowej Trasie Średnicowej i autostradzie A4. Dojazd samochodem z hotelu do każdego z centrów miast Aglomeracji Śląskiej zajmuje od 5 do 20 minut. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się przystanki linii tramwajowej i autobusowej Bytom-Chorzów-Katowice.
Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów**** tworzy kompleks z Hotelem Diament Bella Notte Katowice/ Chorzów***. Tym samym do dyspozycji Gości jest ponad 320 miejsc noclegowych.
Hotel Diament Arsenal Palace Katowice/Chorzów oferuje:
- 115 komfortowych pokoi, w tym pokoje jedno- i dwuosobowe typu standard, executive, suite, oraz apartament (łącznie 230 miejsc noclegowych), w tym pokoje klimatyzowane
- bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego hotelu
- Restaurację Bonaparte (trzypoziomowa część gastronomiczna)
- Bar Wellington z bilardem, karaoke oraz darts
- taras letni z Tajemniczym Ogrodem i zewnętrznym grillem
- Termy Cesarskie - basen z przeciwprądem i hydromasażami, sauna fińska, łaźnia parowa, jacuzzi, fitness club, gabinety masażu, solarium, strefa relaksu
- Centrum Konferencyjne liczące siedem sal konferencyjnych i mogące pomieścić do 800 osób
- strzeżony i monitorowany parking
- wypożyczalnię rowerów oraz sprzętu do Nordic Walking
- transport hotelowy - limuzyny i mikrobusy
Zapraszamy!