Wspaniałe miejsce do wypoczynku, z dala od zgiełku miast, w atmosferze spokoju i ciszy, szumiących sosen, jeziora Maróz nieskażonego cywilizacją.
Przekonaj się sam i odwiedź nas. To tylko dwie godziny jazdy od Warszawy, na trasie Warszawa - Gdańsk, koło Olsztynka, w kompleksie Lasów Łańskich.
Domki wypoczynkowe położone nad samym jeziorem, doskonale
wyposażone:
- aneks kuchenny lodówka, pościel, zestawy plażowe, ciepła woda, ogrzewanie.
W kompleksie znajduje się wypożyczalnia łódek, parking strzeżony, sklep mini delikatesy ogródki piwne, miejsca do grilowania
Atrakcje: przepiękne kąpielisko z bardzo płytkim basenem idealne dla małych dzieci, 60 łódek dla miłośników wypoczynku na wodzie i zapalonych wędkarzy, wczasy razem z waszymi pupilami wspaniałe tereny dla kotków i piesków. Największą atrakcją jest atmosfera, świeże powietrze i bardzo relaksujący nastrój.
Do Państwa dyspozycji oddajemy domki dwu, trzy i cztero - osobowe, oraz domek 6 osobowy. Poza domkami do wynajęcia oferujemy również apartamenty 2,3, i 4-osobowe w których będziecie mogli spędzić miłe chwile.
Zapraszamy!