Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek do ustronnej miejscowości Terka położonej w malowniczej i pięknej okolicy, z dala od codziennego ruchu samochodowego. Miejsce to pozwala nam zapewnić państwu wspaniały odpoczynek w miłej atmosferze, ciszy i spokoju.
Do dyspozycji naszych gości mamy dom dla 5 osób. W domu znajdują się 2 pokoje: Jeden 2 osobowy drugi 3 osobowy, kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka. Wszystko co potrzeba do odpoczynku cały dom jest do Państwa dyspozycji.
Dodatkowe informacje: na terenie posesji: miejsce na ognisko, grill, parking. Odległości od: lasu 200 metrów, rzeki 200 metrów, przystanku PKS 500 metrów, sklepu 600 km, jeziora Solińskiego 3,5 km, wypożyczalni sprzętu wodnego 8 km, jazda konno, bryczką 7 km, Solina 18 km, Polańczyk 12 km, Cisna 13 km.
Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku.
Zapraszamy!