Zapraszamy na cudowny wypoczynek w samym Sercu Zielonych Płuc Polski.
Camping u Michała zaprasza Państwa na wspaniały wypoczynek wśród zieleni i malowniczych podlaskich krajobrazów. Pole namiotowe położone jest w spokojnej, zielonej okolicy przy wjeździe do Białowieży od strony Hajnówki. Oferujemy miejsca dla przyczep campingowych i miejsca na namioty (istnieje również możliwość wypożyczania pokoi gościnnych
w domkach kampingowych).
Zapewniamy bezpieczny, wypełniony licznymi atrakcjami wypoczynek. Oferujemy możliwość wypożyczania sprzętu sportowego, całkowitą obsługę przyczep i namiotów, a także miejsca na ognisko i grilla. W lecie pomagamy (poprzez współpracę z biurem turystycznym) w organizacji przejażdżek bryczką, a zimą - kuligów. Nasz camping jest znakomitą bazą wypadową na trasy turystyczne po Puszczy Białowieskiej, liczne szlaki spacerowe i trasy rowerowe. Camping u Michała położony jest w pobliżu wspaniałych punktów widokowych.
Zapraszamy wszystkich turystów do skorzystania z naszej oferty! Gwarantujemy niezapomniany wypoczynek wśród śpiewu ptaków i przepięknej przyrody. Relaks na łonie natury przyniesie Państwu odprężenie i pozwoli oderwać się od obowiązków i codziennej rutyny.
Camping u Michała to najlepsze miejsce na wypoczynek!
Dla turystów i gości odwiedzających nasz camping udostępniamy bogatą ofertę usług
i atrakcji turystycznych:
- miejsca campingowe dla przyczep
i namiotów,
- 4 pokoje 2-osobowe (w każdym pokoju radio),
- parking dla samochodów na posesji,
- budynek sanitarny z wyposażeniem (non-stop ciepła i zimna woda),
- stanowiska z podłączeniami prądu,
- przyłącza dla przyczep,
- dwie wiaty,
- miejsce do zmywania naczyń,
- pralka automatyczna,
- miejsca na ognisko i grilla,
- wypożyczanie sprzętu sportowego
i inne.
Zapraszamy!